Benefity pro valecne veterany

Zprostředkování nákupu nebo prodeje nemovitosti se slevou 30 %, zprostředkování pronájmu se slevou 50 %.

Cílem a posláním realitní kanceláře RealExpert je poskytovat klientům vysoce kvalitní služby spojené s prodejem, nákupem, pronájmem, financováním a správou nemovitostí. Soustavné zlepšování a rozšiřování poskytovaných služeb je možné na základě mnohaletých zkušeností našich makléřů, kteří svým osobním přístupem a hledáním individuálních řešení poskytují našim klientům profesionální uspokojení jejich požadavků a potřeb v oblasti bydlení, realit a investic do nemovitostí.

V rámci projektu Benefity pro válečné veterány bychom své služby rádi za zvýhodněných podmínek nabídli i pro Vás. Pokud potřebujete prodat či pronajmout Vaši nemovitost nebo koupit či zajistit pronájem pro Vaše bydlení, obraťte se na nás. Jsme dlouhodobě úspěšná společnost, působící prioritně na realitním trhu v Praze a Středočeském kraji. Prostřednictvím svých partnerů jsme schopni služby poskytnout i v ostatních krajích České republiky.

Specielně pro Vás je připraven realitní specialista pan Dr. Josef Mrňous, na kterého se prosím se svými požadavky s důvěrou obracejte:

Dr. Josef Mrňous
Tel.: 733 400 598
E-mail: veterani@real-expert.cz

Sleva ve výši 30 % z ceny služby realitní kanceláře při nákupu a prodeji nemovitosti a ve výši 50 % z ceny služby realitní kanceláře při pronájmu nemovitosti Vám bude uplatněna při předložení průkazu válečného veterána.