Vyhledávání nemovitostí:
do:


do:

m2

do:


 

Seřadit:   Počet nabídek na stránce: 

Lokalita: Nová Ves pod Pleší, Příbram, Středočeský kraj

Typ: Pozemek

Nabízíme k prodeji zasíťovaný stavební pozemek o ploše 961 m2 v katastru obce Nová Ves pod Pleší, nedaleko od Mníšku pod Brdy. Jedná se o rovinatý pozemek přibližně obdélníkového tvaru... Více.

2 500  Kč/m2

Lokalita: Nová Ves pod Pleší, Příbram, Středočeský kraj

Typ: Pozemek

Nabízíme k prodeji zasíťovaný stavební pozemek o ploše 881 m2 v katastru obce Nová Ves pod Pleší, nedaleko od Mníšku pod Brdy. Jedná se o rovinatý pozemek přibližně obdélníkového ... Více.

2 500  Kč/m2

Lokalita: Dolní Bousov, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Typ: Pozemek

Nabízíme k prodeji pozemek na okraji Horního Bousova, součásti obce Dolní Bousov. Mírně svažitý pozemek o celkové ploše 7.055m2 má přístup z obecní komunikace, přípojní místo elektřiny... Více.

1 299 000  Kč

Lokalita: Uhelná Příbram, Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina

Typ: Pozemek

Nabízíme exkluzivně k prodeji pozemek se zemědělskou usedlostí k rekonstrukci na samotě obklopené loukami, lesy a rybníky o ploše 3978 m2 v obci Přísečno, okr. Havlíčkův Brod. Na... Více.

399 999  Kč

Lokalita: Studeněves, Kladno, Středočeský kraj

Typ: Pozemek

Nabízíme exkluzivně k prodeji stavební parcelu obdélníkového tvaru, o výměře 804 m2, v obci Studeněves, okres Kladno. Zasíťovaná parcela (el., kanalizace, voda) je ze tří stran... Více.

1 750 000  Kč

Lokalita: Seletice, Nymburk, Středočeský kraj

Typ: Pozemek

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemky, o výměře cca 1.200 m2, na okraji obce Seletice. Pozemky jsou platným územním plánem obce určeny k výstavbě rodinných domů - venkovská... Více.

300  Kč/m2

Lokalita: Seletice, Nymburk, Středočeský kraj

Typ: Pozemek

Exkluzivně nabízíme k prodeji celek stavebních pozemků, o výměře cca 32.560 m2, na okraji obce Seletice. Pozemky jsou platným územním plánem obce určeny k výstavbě rodinných domů -... Více.

220  Kč/m2

Rezervováno

Lokalita: Velvary, Kladno, Středočeský kraj

Typ: Pozemek

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o rozloze 1.665 m2, v katastru obce Ješín nedaleko od Velvar. Jedná se o rovinatý pozemek, který svojí rozlohou umožňuje výstavbu 2 rodinných domů.... Více.

400  Kč/m2

Lokalita: Kamenice, Praha-východ, Středočeský kraj

Typ: Pozemek

Nabízíme ke koupi pěkný lehce svažitý stavební pozemek, o rozloze 1360 m2, v obci Štiřín, Praha - Východ. Na pozemek je vjezd přímo z hlavní komunikace. Elektřina, voda a plyn jsou... Více.

2 992 000  Kč

Lokalita: Provodov, Zlín, Zlínský kraj

Typ: Pozemek

Nabízíme ke koupi pozemek, o celkové ploše 5578 m2. Jedná se o pole, ležící přímo u hlavní komunikace Zlín/Želechovice směr Provodov, těsně před obcí. Po projednání na příslušných... Více.

50  Kč/m2