Vyhledávání nemovitostí:
do:


do:

m2

do:


 

Seřadit:   Počet nabídek na stránce: 

Lokalita: Nová Ves pod Pleší, Příbram, Středočeský kraj

Typ: Pozemek

Nabízíme k prodeji zasíťovaný stavební pozemek o ploše 961 m2 v katastru obce Nová Ves pod Pleší, nedaleko od Mníšku pod Brdy. Jedná se o rovinatý pozemek přibližně obdélníkového tvaru... Více.

2 500  Kč/m2

Lokalita: Nová Ves pod Pleší, Příbram, Středočeský kraj

Typ: Pozemek

Nabízíme k prodeji zasíťovaný stavební pozemek o ploše 881 m2 v katastru obce Nová Ves pod Pleší, nedaleko od Mníšku pod Brdy. Jedná se o rovinatý pozemek přibližně obdélníkového ... Více.

2 500  Kč/m2

Lokalita: Dolní Bousov, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Typ: Pozemek

Nabízíme k prodeji pozemek na okraji Horního Bousova, součásti obce Dolní Bousov. Mírně svažitý pozemek o celkové ploše 7.055m2 má přístup z obecní komunikace, přípojní místo elektřiny... Více.

1 299 000  Kč

Lokalita: Uhelná Příbram, Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina

Typ: Pozemek

Nabízíme exkluzivně k prodeji pozemek se zemědělskou usedlostí k rekonstrukci na samotě obklopené loukami, lesy a rybníky o ploše 3978 m2 v obci Přísečno, okr. Havlíčkův Brod. Na... Více.

399 999  Kč

Lokalita: Kolín, Středočeský kraj

Typ: Pozemek

Nabízíme exkluzivně k prodeji pozemek o ploše 78.259 m2, v okrajové části města Kolín, u hlavní příjezdové komunikace od Prahy. Pozemek lichoběžníkového tvaru je na velmi mírném svahu.... Více.

1 500  Kč/m2

Lokalita: Malé Žernoseky, Litoměřice, Ústecký kraj

Typ: Pozemek

Nabízíme Vám ke koupi krásný pozemek, o celkové výměře 3.763 m2, v katastrálním území Malé Žernoseky, okres Litoměřice. Sestává se celkem ze 3 parcel: 2 zahrady o celkové ploše 1.424... Více.

140 000  Kč

Lokalita: Studeněves, Kladno, Středočeský kraj

Typ: Pozemek

Nabízíme exkluzivně k prodeji stavební parcelu obdélníkového tvaru, o výměře 804 m2, v obci Studeněves, okres Kladno. Zasíťovaná parcela (el., kanalizace, voda) je ze tří stran... Více.

1 750 000  Kč

Lokalita: Seletice, Nymburk, Středočeský kraj

Typ: Pozemek

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemky, o výměře cca 1.200 m2, na okraji obce Seletice. Pozemky jsou platným územním plánem obce určeny k výstavbě rodinných domů - venkovská... Více.

300  Kč/m2

Lokalita: Seletice, Nymburk, Středočeský kraj

Typ: Pozemek

Exkluzivně nabízíme k prodeji celek stavebních pozemků, o výměře cca 32.560 m2, na okraji obce Seletice. Pozemky jsou platným územním plánem obce určeny k výstavbě rodinných domů -... Více.

220  Kč/m2

Rezervováno

Lokalita: Chrást, Nymburk, Středočeský kraj

Typ: Pozemek

Exkluzivně nabízíme k prodeji ovocný sad o rozloze 9.222 m2 s vlastním zdrojem vody, v katastru obce Chrást u Poříčan, cca 30 km východně od Prahy. Oplocený slunný pozemek na okraji... Více.

140  Kč/m2