Vyhledávání nemovitostí:
do:


do:

m2

do:


 

Seřadit:   Počet nabídek na stránce: 

Lokalita: Zbuzany, Praha-západ, Středočeský kraj

Typ: Komerční prostor

Nabízíme k prodeji výrobní areál v obci Zbuzany na ploše 1978 m2. Oplocený a obezděný areál se zachovalou obytnou částí s kancelářskými/obytnými prostory, zděnou budovou s výrobními... Více.

13 990 000  Kč

Lokalita: Větrušice, Praha-východ, Středočeský kraj

Typ: Komerční prostor

Nabízíme k prodeji budovu s restaurací a obchodem v centru Větrušic, obce nedaleko Roztok a Klecan. Pozemek o rozloze 2.400 m2, užitná plocha cca 600 m2 V budově proběhla před několika... Více.

7 999 000  Kč

Lokalita: Kutná Hora, Středočeský kraj

Typ: Komerční prostor

Nabízíme Vám ve výhradním zastoupení zajímavou investiční příležitost - investici do nemovitosti. Dům se nachází v Kutné Hoře - Vnitřní město, v ulici Tylova. Dům má zastavěnou plochu... Více.

2 950 000  Kč

Lokalita: Teplice, Ústecký kraj

Typ: Komerční prostor

Nabízíme k prodeji komerční areál který je součástí nákupní zóny Teplice-Srbice nedaleko výpadovky na Ústí nad Labem a Děčín. Pozemek o celkové ploše 8.135 m2 leží mimo záplavovou... Více.

25 990 000  Kč

Lokalita: Rožmitál pod Třemšínem, Příbram, Středočeský kraj

Typ: Komerční prostor

Nabízíme exkluzivně k prodeji výrobní areál vhodný pro kovovýrobu a dřevovýrobu na úpatí Brdských lesů v Hutích pod Třemšínem. Hlavní zděná budova s obytným podkrovím s kuchyňskou... Více.

2 199 000  Kč

Lokalita: Červený Újezd, Praha-západ, Středočeský kraj

Typ: Komerční prostor

Nabízíme k prodeji objekt bývalé restaurace s vinárnou u hlavní silnice Červeném Újezdě, obci nedaleko Unhoště. Budova s užitnou plochou přes 700m2 je zčást přestavěná na ubytovnu,... Více.

5 250 000  Kč

Lokalita: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Praha-východ, Středočeský kraj

Typ: Komerční prostor

Nabízíme k prodeji dům s restaurací a předzahrádkou v lese u silnice Stará Boleslav- Káraný. V přízemí zkolaudovaná zařízená restaurace, v patře příprava na vybudování čtyř pokojů s... Více.

3 499 000  Kč

Lokalita: Nové Město, Praha 2, Praha, Hlavní město Praha

Typ: Komerční prostor

Nabízíme k prodeji za odstupné ( přenechání pronájmu ), ruční myčku ( auto myčku), 100 m2, Karlovo náměstí, Praha 2. Prodej zahrnuje kompletní profesionální vybavení zn. Karcher,... Více.

1 999 000  Kč

Lokalita: Benátky nad Jizerou, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Typ: Komerční prostor

Nabízíme na prodej restaurace o ploše 270 m2 v Benátkách nad Jizerou. Jedná se o stavbu ve výborném stavu, stojící na vlastním pozemku o celkové výměře 311 m 2. V současné době je v... Více.

10 000 000  Kč

Lokalita: Sedlčany, Příbram, Středočeský kraj

Typ: Komerční prostor

Nabízíme k prodeji nemovitost, která se skládá z prodejny autodílů, kanceláře, skladů, vytápěné garáže s obytnou částí 3 kk v prvním patře s možností vybudovat dvě bytové jednotky.... Více.

3 900 000  Kč