Vyhledávání nemovitostí:
do:


do:

m2

do:


 

Seřadit:   Počet nabídek na stránce: 

Lokalita: Horní Slivno, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Typ: Rodinný dům

Nabízíme exkluzivně k prodeji novostavbu RD na pozemku 803 m2 v obci Horní Slivno, okr. Mladá Boleslav. Samostatný dvojpodlažní dům o dispozici 4+1 se zděným zahradním domkem s terasou... Více.

3 490 000  Kč

Lokalita: Uhlířské Janovice, Kutná Hora, Středočeský kraj

Typ: Rodinný dům

Nabízíme ke koupi zrekonstruovanou chalupu v Janovické Lhotě, části Uhlířských Janovic, okres Kutná Hora. Patrová budova o dispozici 5+kk je postavena na pozemku o ploše 258 m2 a... Více.

3 400 000  Kč

Lokalita: Třebovle, Kolín, Středočeský kraj

Typ: Rodinný dům

Nabízíme exkluzivně k prodeji vkusně a zdařile rekonstruovaný rodinný dům se zděným zahradním domkem a udržovanou zahradou v horní části malebné obce Třebovle, okres Kolín. Podsklepený... Více.

Na vyžádání

Lokalita: Chlum, Rokycany, Plzeňský kraj

Typ: Rodinný dům

Nabízíme exkluzivně k prodeji dvoupodlažní rodinný dům 4+1, v obci Chlum, okr. Rokycany. Podsklepený dům s jižní orientací je postaven z tvárnic na místě původního domu. Byl kolaudován... Více.

1 799 000  Kč

Lokalita: Nová Ves pod Pleší, Příbram, Středočeský kraj

Typ: Rodinný dům

Nabízíme Vám ke koupi polovinu nového řadového rodinného domu 5+kk s terasou o obytné ploše 115 m2, stojící na pěkném pozemku o výměře cca 370 m2, v obci Nová Ves pod Pleší nedaleko... Více.

4 800 000  Kč

Lokalita: Kutná Hora, Středočeský kraj

Typ: Rodinný dům

Nabízíme Vám ve výhradním zastoupení investiční příležitost - investici do nemovitosti. Činžovní dům se nachází v Kutné Hoře - Vnitřní město, v ulici Tylova. Svou polohou a užitnou... Více.

2 950 000  Kč

Lokalita: Újezd nad Lesy, Praha 21, Praha, Hlavní město Praha

Typ: Rodinný dům

Nabízíme k prodeji RD postavený v roce 1997 a v roce 2013 zrekonstruovaný. Jedná de o přízemní stavbu s obytným podkrovím postavenou na pozemku o ploše 414 m2 na okraji Klánovického... Více.

8 499 000  Kč

Lokalita: Nespeky, Benešov, Středočeský kraj

Typ: Rodinný dům

Exkluzivně nabízíme k prodeji obytný dům 5+2, s užitnou plochou 220 m2, se dvěma bytovými jednotkami a malým obchodem v Benešovské ulici, v centru obce Nespeky. Výměra pozemku je 325... Více.

3 400 000  Kč

Lokalita: Třebenice, Litoměřice, Ústecký kraj

Typ: Rodinný dům

Exklusivně nabízíme k prodeji pěknou rodinnou vilku v Zimmerově ulici v Třebenicích, obci nedaleko Litoměřic v podhůří Českého středohoří. Dům postavený v roce 1936 se prodává... Více.

3 500 000  Kč

Lokalita: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Praha-východ, Středočeský kraj

Typ: Rodinný dům

Nabízíme k prodeji dům s restaurací a předzahrádkou v lese u silnice Stará Boleslav- Káraný. V přízemí zkolaudovaná zařízená restaurace připravená k provozu. V patře příprava na... Více.

3 499 000  Kč